Czekamy na Twoje pytania

 

Audyty


notatnik

Nasze bogate doświadczenie na wielu polach, ekspercka wiedza z zakresu inżynierii procesowej pozwala zaoferować naszym Klientom niezależną ocenę Twojego systemu. Przeprowadzany audyt jest ukierunkowany na usprawnienie Twojego procesu, wyeliminowanie błędów i martwych punktów oraz skorygowanie nieprawidłowości. Wnikliwa analiza pozwoli zoptymalizować Twoje przedsiębiorstwo, podnieść higienę i przynieść korzyści finansowe. Gwarantujemy pełne wsparcie i myśl techniczną, by zmierzyć się z Twoimi uciążliwymi problemami produkcyjnymi. Otwarte umysły i kreatywność naszych inżynierów pomoże rozwiać nurtujące Ciebie wątpliwości.

 


Doradztwo Techniczne


brain

Doradztwo techniczne oferowane przez JM Systems to szeroki wachlarz usług, dedykowanych dla indywidualnych oczekiwań Klienta. Nasi doradcy mają na swoim zawodowym koncie wiele zrealizowanych z sukcesem projektów inwestycyjnych. Nieszablonowe myślenie, inżyniersko-techniczne zaplecze pozwala wesprzeć działania naszych Partnerów w zakresie rozwiązywania dokuczliwych problemów, doboru technologii oraz zastosowania maszyn i urządzeń czy projektowania kompletnych instalacji procesowych. Jesteśmy otwarci na Twoje pytania.

 


Projektowanie


ksiazka_dlugopis

Planowanie wizji Klienta to nasza specjalność. Oddajemy Inwestorom do dyspozycji fachową wiedzę w dziedzinie procesów, obliczeń mechanicznych dotyczących rurociągów, wymienników ciepła, zbiorników i integracji poszczególnych modułów w kompletną instalację procesową. Oczywiście nie pomijając projektu elektrycznego z uwzględnieniem szaf i tras kablowych oraz systemu sterowania i wizualizacji procesów technologicznych.


JM Systems z ogromną starannością i zaangażowaniem podchodzi do powierzonych zadań. Dopasujemy się do wymagań Klienta, projektując koncepcję o dowolnej skali, na podstawie przekazanych założeń technologicznych. Szanujemy każdego Partnera, bez względu na to czy pracujemy dla dużej fabryki, lokalnego przedsiębiorstwa czy małej rodzinnej firmy.